Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky PODZIM 2016

1. 9. 2016

13. kolo

Dlouhá Ves - Štěnovice 1:1 (1:1) p.k. 2:3

Branka: 21. Belan

Stuchl - Fremr, Boček Mil., Will, Volf - Belan, Barnáš, Grasl, Dolejší - Haišman, Jůza (61. Salaba)

Hodnocení trenéra bude vloženo později.

12. kolo

Štěnovice - Klatovy B 0:4 (0:0)

Stuchl - Fremr, Boček Mil. (75. Jůza), Boček Mich., Will - Belan, Barnáš, Grasl, Dolejší - Haišman (46. Nový), Volf (78. Nikolov)

Hodnocení trenéra bude vloženo později.

11. kolo

Štěnovice - Měčín 1:1 (1:1) p.k. 7:6

Branka: 45. Boček Mil.

Stuchl - Nový, Boček Mil. (78. Nikolov), Will, Haišman - Belan, Barnáš, Grasl, Dolejší (68. Salaba) - Papež, Volf

Hodnocení trenéra bude vloženo později.

10. kolo

Žákava - Štěnovice 4:0 (0:0)

Stuchl - Nový (87. Tovstyj), Grasl, Hostačný, Krásný (81. Nikolov) - Papež, Barnáš, Belan, Dolejší (69. Haišman) - Boček Michal (69. Salaba), Volf (80. Will)

Hodnocení trenéra bude vloženo později.

9. kolo

Štěnovice - Starý Plzenec 0:3 (0:0)

Stuchl - Nový, Grasl (75. Papež), Will (87. Boček Miloš), Krásný (80. Salaba) - Belan, Barnáš, Boček Michal, Dolejší - Hostačný (86. Tovstyj), Volf

Hodnocení trenéra bude vloženo později.

8. kolo

Spálené Poříčí - Štěnovice 1:5 (0:4)

Branky: 24., 32., 59. Volf, 42. Hostačný, 44. Will z pen.

Stuchl (83. Kondor) - Nový (83. Papež), Grasl, Will, Haišman - Belan, Barnáš (65. Salaba), Boček Michal, Volf - Hostačný (87. Krásný), Dolejší (78. Tovstyj)

Hodnocení trenéra bude vloženo později.

7. kolo

Štěnovice - Strážov 0:1 (0:0)

Stuchl - Nový, Grasl, Will, Haišman - Papež (87. Tovstyj), Barnáš, Boček Michal, Dolejší - Hostačný, Salaba (60. Volf)

Trenér už neměl sílu hodnotit toto utkání. Mizérie nebere konce...

6. kolo

Chanovice - Štěnovice 4:0 (2:0)

Stuchl - Nový, Michal Boček, Will, Volf - Papež, Barnáš, Belan, Dolejší (78. Tovstyj) - Hostačný, Haišman (53. Grasl)

Hodnocení trenéra:

Do 25.minuty, kdy jsme dostali branku, výkon mužstva celkem dobrý. Volf, Dolejší se snažili plnit taktiku, která byla určená-pak už nic. Volf bez jiskry a nasazení. 1.gól začal nedohrou domácích ve středu hřiště (Papež se nezapojil, stál od hráče 3 metry). Mužstvo od 30.minuty už nemá cenu hodnotit. Naprosto hráči nedodržují dané taktické pokyny a není vidět vůbec nic, co by mělo připomínat fotbal. Nepřesnosti 70 %, technické nedostatky, žádný pohyb navíc, defenziva bez nutného navýšení v nasazení. Celkem bez většího zájmu zastavit pokles výkonnosti.

5. kolo

Štěnovice - Chotěšov 1:2 (0:0)

Branka: 71. Volf

Stuchl - Nový, Michal Boček, Nikolov (83. Krásný) - Haišman (87. Tovstyj), Barnáš, Belan, Volf, Dolejší - Hostačný, Grasl (69. Papež)

Hodnocení trenéra:

Pomalu se vrací hráči, kteří byli zranění a mužstvo by mělo mít podobu celku, který na jaře hrál velmi úspěšně. Ovšem letní krátká a z důvodu jen 45 % účasti v přípravě se nám hrubě nedaří herně, ale chybí i radost a odpovědnost ke sportovnímu výkonu. Mužstvo nemá žádnou vnitřní sílu a myslím, že všichni podlehli sebe klamu, že to bude výkonnostně pokračovat jako na jaře! Tento názor lze akceptovat, ale musí být podložen přípravou, trénovaností a snahou o co nejlepší výkon. Je faktem velká marodka a letní dovolené, které byly neúnosné. Nepovedl se tah, zařadit Barnáše na stopera, dále dvojice Belan-Volf propadala ve středu hřiště a soupeř rychlostí, důrazem a rychlým přechodem do útoku nás zaslouženě přehrál. Škoda nevyužitých brankových příležitostí (1-4) do 15.minuty 1.poločasu. Gól jsme nedali a pomalu mužstvo upadlo do psychicky náročného stavu, že nesmíme prohrát a všichni se tlačili do útoku a zapomínali na obranu (1.gól Nový, 2.gól Boček).

4. kolo

Hrádek - Štěnovice 1:0 (0:0)

Stuchl - Růt, Michal Boček, Will, Miloš Boček (82. Krásný) - Haišman, Barnáš, Belan, Volf, Dolejší - Tovstyj (55. Salaba)

Hodnocení trenéra:

Do sestavy se vrátil Dolejší a na lavičku mezi náhradníky Krásný. Soupeř velmi kvalitní, tak jako v loňské sezoně. Herně byl lepší o 20 % než my, ovšem kluci hráli v obranné fázi hodně bojovně a s dobrým nasazením jsme odolávali tlaku soupeře. Domácí dali pouze 1 gól a měli dalších 5 šancí, které neproměnili. Pokud se hraje pouze neustále na polovině naší, je málo pravděpodobné, udržet čisté konto. V útočné fázi je to od nás nulové a o kombinaci se jen náznakově pokoušíme. Ztrácíme 75 % míčů. Záloha se snaží, ale je vyčerpaná neustálou obrannou činností. V útoku se míč nepodrží. Boček Mil., Růt i Tovstyj se snaží, ale herně mužstvu (přes veškerou snahu) nepomohou! Belan předržuje v záloze míč! Dolejší po pauze poloviční! Salaba to tentokrát vůbec nezvládl. Soupeř si vítězství zasloužil! Musíme se začít prát o každý míč. Letní příprava nedostatečná a vše umocněno dovolenou a zraněními. 

3. kolo

Štěnovice - Černice 2:2 (1:1) p.k. 7:6

Branky: 45. Belan, 52. Haišman

ČK: 55. Belan

Stuchl - Nový, Michal Boček, Will, Miloš Boček (60. Růt) - Haišman, Barnáš, Belan, Volf - Tovstyj (46. Salaba), Nikolov

Hodnocení trenéra:

Situace opět pro nás nestandardní! Pro zranění nebo nemoc chybělo 7 hráčů (Fremr, Dolejší, Papež, Krásný, Jůza, Hostačný, Grasl). 5 z těchto hráčů je z kádru základní jedenáctky. Nastupujeme s náhradníky a celý kolektiv si opět zaslouží pochvalu za nasazení, bojovnost a vůli odehrát s herně kvalitnějším soupeřem vyrovnaný zápas. Hosté byli po celé utkání herně lepší o 20 %, ale výše uvedená snaha domácích eliminovala náš slabší herní projev. Dokázali jsme hosty i místy přehrát a vytvořit si šanci na ohrožení branky. To přineslo v závěru 1.poločasu vyrovnání. Do 2.poločasu nastoupil nový hráč, Aleš Salaba (Dražice u Tábora) a hned přispěl krásnou nahrávkou ke 2.gólu. Pak zbytečně v 65.minutě vyloučen za 2.žlutou kartu Belan a soupeři se podařilo po velkém tlaku vyrovnat. Hodně pomohlo zařazení Nikolova do obrany (Boček Mil. vyčerpán). Uprostřed hřiště se uplatnil důrazem a pohybem Růt. Penalty pro domácí 7:6.

2. kolo

Petřín B - Štěnovice 4:2 (4:1)

Branky: 11. Boček Mich., 46. Nikolov

ČK: 69. Barnáš

Stuchl - Nový, Michal Boček, Will, Miloš Boček (85. Fabián) - Haišman, Barnáš, Belan, Volf - Tovstyj, Nikolov

Hodnocení trenéra:

Opět na mistrovské utkání jen 12 hráčů! Zranění-Dolejší, Krásný, Fremr, Jůza, Papež. Dovolená-Hostačný, škola-Grasl. V kádru je 19 hráčů. Domácí nastoupili se 4 hráči z kádru "A" mužstva a s hráči ročníku 1995, 1996. Ze soupeře jsme měli trochu respekt, ale s tím, že budeme hrát důsledně v pohybu po celém hřišti. Takto lze eliminovat rychlost a vytrvalost mladých fotbalistů a tím narušit rozehrávku a kombinační hru soupeře. Bohužel jsme ve 4.minutě dostali branku a soupeře jsme v nástupu nezachytili. Pomalu jsme dodržovali napadání a tím jsme začali též hrát kombinačně a přišli šance ohrozit branku domácích. Zlepšení přineslo v 10.minutě vyrovnání (Boček Michal), hra se částečně vyrovnala, ale 2x chyba rozhodčího (nezapískal faul domácích) před naším vápnem a obdrželi jsme 2 góly! 1.,3. a 4.gól byl velice laciný a podíl na tom má brankář Stuchl (70%). 2.poločas jsme domácí už nepustili více do hry a sami se pokusili o zkorigování výsledku, což se podařilo jen částečně snížením na 2:4 (Nikolov). Po dlouhé době hrál Will dle mých představ. 2x za žlutou kartu (obě zbytečné díky rozhodčímu) vyloučen Barnáš.

1. kolo

Štěnovice - Přeštice B 1:4 (1:3)

Branka: 13. Haišman

Stuchl - Nový, Miloš Boček, Hostačný, Volf - Papež, Barnáš, Grasl, Fabián (46. Lodl) - Haišman, Tovstyj

Hodnocení trenéra:

Toto zahajovací utkání 1.B třídy 2016/17 se nedá vůbec hodnotit. Na utkání se sešlo pouze 9 hráčů a museli nastoupit Boček Miloš a Fabián, kteří by měli kádr doplňovat jen v nouzi a ta právě přišla. Ještě jako náhradník musel nastoupit prezident klubu Lodl. Všichni 3 tito hráči hráli v pátek zápas za starou gardu. Zranění jsou hráči Dolejší, Krásný, Jůza, Fremr a zaměstnání nedovolilo účastnit se Bočkovi Michalovi, Belanovi, Willovi a Nikolovovi. Hráči, kteří nastoupili, odvedli své fotbalové maximum, ale takto oslabený kádr přes veškerou snahu na kvalitního a fotbalově lepšího soupeře nestačil. Vše, co jsme přes letní pauzu alespoň trochu natrénovali, se úplně rozpadlo. Obrana jiná, záloha neúplná, útok úplně z nouze. Za snahu hráči zaslouží pochvalu a uznání. Špatný začátek, lepší konec! Smůla v závěru utkání pokračovala a ke zraněným hráčům přibyl Papež, kterého odvezla sanitka do nemocnice na vyšetření úrazu.

 

Přípravné zápasy před sezónou 2016/2017:

Město Touškov (1.A třída) - Štěnovice 3:2 (1:1) branky: Haišman, Belan

Štěnovice - Bukovec (1.B třída) 7:2 (2:0) branky: Grasl 2, Volf 2, Hostačný, Tovstyy, Belan

Radnice (1. B třída) - Štěnovice 5:2 (2:1) branky: Will, Tovstyy

Štěnovice - Střížovice (III. třída) 7:0 (2:0) Grasl 4, Hostačný, Haišman, Salaba